Štart UPs 2017

Našim vlajkovým  projektom v roku 2017 je pokračovanie úspešnej talkshow Štart UPs po slovensky s názvom Štart UPs 2017. Po zorganizovaní podujatia v každom okresnom meste Banskobystrického kraja presúvame projekt na krajskú úroveň. Nebude to však len zmena miest, čo je na projekte nové.

Talkshow sa strela s pozitívnou odozvou, preto sme sa rozhodli formát zachovať. Široká verejnosť si v podvečerných hodinách v krajských mestách môže prísť vypočúť inšpiratívne príbehy úspešných a motivačných podnikateľov, informovať sa pro debatách s riaditeľmi úradov prác, či zástupcami finančných inštitúcií a ďalšími o aktuálnych a budúcich možnostiach podnikania, no nevynecháme ani zábavné startup pitch, kde budú súťažiť inovatícne podnikateľské projkety, ktoré budú obhajovať svoje podnikateľské zámery pred odbornou porotou. To všetko pro chutnom občerstvení a príjmenej a zábavnej živej hudbe.

Novinkou v roku 2017 je obohatenie formátu o tzv. Business Lunch. Ide o interaktívnu časť podujatia zameranú na už etablovaných podnikateľov, ktorí chcú posunúť svoj biznis ďalej.

Cieľ je jednoduchý – sprostredkovať podnikateľom cenné  a praktické informácie, ktoré im pomôžu pro rozšitrovaní ich biznisu. Business Lunch , diskusné panely s renomovanými a vplyvnými rečníkmi z ministerstiev, ministerských agentúr, investičných spoločností sú zárukou kvality týchto diskusií a interaktívnzch workshopov s veľmi špecifickými a praktickými témami, ktoré zaujímajú   väčšinu podnikateľov v regiónoch Slovenska.

Samozrejmosťou je aj sprostredkovanie profesionálneho networkingu počas celého podujatia, napríklad aj formou B2B meetingov a množstva menších interaktívnych prvkov. Dokopy plánujeme zorganizovať 7 krajských podujatí Štart UPs 2017 & Business Lunch v priebehu roku 2017.