Štart UPs 2017

Po úspešnom zorganizovaní podujatí v každom okresnom meste Banskobystrického kraja presúvame projekt na krajskú úroveň. Nebude to však len zmena miest, čo je na projekte nové. Talkshow sa stretla s pozitívnou odozvou, preto sme sa rozhodli formát zachovať. Široká verejnosť si v podvečerných hodinách v krajských mestách môže prísť vypočuť inšpiratívne príbehy úspešných a motivačných lokálnych podnikateľov, informovať sa pri debatách s riaditeľmi úradov prác, či zástupcami finančných inštitúcii a ďalšími o aktuálnych a budúcich možnostiach podpory podnikania, no nevynecháme ani zábavné startup pitch, kde budú súťažiť inovatívne podnikateľské projekty. Účastníci si budú môcť odprezentovať svoje nápady pred auditóriom a odbornou porotou a prostredníctvom hlasovania a odborného hodnotenia získajú neoceniteľný feedback v prvopočiatočnej fáze podnikania. To všetko pri chutnom občerstvení v doprovode príjemnej živej hudby.

 

Dokopy plánujeme zorganizovať 7 krajských podujatí Štart UPs 2017 od júna 2017 do januára 2018.

 

Fotoalbumy z jednotlivých podujatí spolu so stručnými správami z nich si môžete pozrieť tu.

 

Ciele

  • motivovanie podnikavcov prostredníctvom talkshow a rozhovorov s úspešnými podnikateľmi z daného regiónu;

  • poskytnutie informácií potrebných na rozbeh a  rozvoj podnikania pre začínajúcich podnikateľov a startupistov, prostredníctvom účasti expertov na HR, financie, štátnu podporu podnikania, legislatívu a pod.;

  • vytvorenie platformy na validáciu a prezentáciu podnikateľských nápadov a startupov;

  • prepájanie a networking medzi podobne zmýšľajúcimi ľuďmi z kraja úspešnými podnikateľmi.

 

Cieľové skupiny

 

Medzi hlavné cieľové skupiny patria:

  • aktívny ľudia so záujmom o podnikanie

  • začínajúci podnikatelia;

  • startupisti.

 

Projekt Štart UPs 2017 realizujeme s finančnou podporou Veľvyslanectva USA na Slovensku a Slovak Business Agency. Na podujatí sú k dispozícii mliečne nápoje značky Zvolenský od spoločnosti Schreiber Slovakia. Propagáciu podujatia realizujeme s podporou portálu Meeto. Všetkým partnerom podujatia srdečne ďakujeme za vyjadrenú podporu. Viac informácií o partneroch nájdete tu.